Олександр Стахов – срібний призер чемпіонату України з важкої атлетики

13 грудня 14:07
Переглядів: 167
важка атлетика

Студент Львівського державного університету фізичної культури (5 курс, 52 група ФС), майстер спорту Олександр Стахов (вагова категорія до 69 кг) виборов срібну медаль на чемпіонаті України з важкої атлетики серед шкіл вищої спортивної майстерності, який з 10 по 13 грудня відбувався на спортивній базі Харківського авіаційного інституту.

Студенту ЛДУФК Олександру Стахову підкорилася штанга вагою 108 кг – у ривку та 130 кг – у поштовху, що дозволило йому вибороти друге місце. Переможцем у цій ваговій категорії став Віктор Назаров із Закарпаття з результатом 118 кг – у ривку та 143 кг – у поштовху.

Отож, вітаємо нашого спортсмена та викладачів кафедри атлетичних видів спорту із цим успіхом і бажаємо подальших перемог!