Олександр Усик: Бій з Родрігесом мені сподобався. Педро – гідний суперник

14 грудня 11:30
Переглядів: 185
Усик

Український боксер, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик прокоментував свій поєдинок з кубинцем Педро Родрігесом.

Говорячи про те, що нового він почерпнув для себе в цьому бою, Олександр Усик сказав: «Нічого нового не побачив, нічого не дізнався. Як і планував, боксував в кайф, працював, все нормально... Робоча перемога».

Говорячи про свого суперника, українець, зазначив: «Хороший гідний суперник. Терплячий, добре бився. Мені сподобалося працювати з ним, бій був хорошим».

Говорячи про те, чого він бажає надалі, Усик зазначив: «Хочу миру, щоб люди любили більше, ніж ненавиділи один одного. Щоб закінчилися всі війни, щоб мир настав у всьому світі».

А говорячи про власні плани, іронізував: «Я не можу забігати наперед. Хочеш розсмішити Бога – розкажи йому про свої плани... Я поступово йду до своєї мрії – титулу чемпіона світу. Вірю, що моя мрія здійсниться. Йду до неї своїми маленькими кроками...»

Наостанок український боксер звернувся до своїх прихильників: «Вітаю всіх з Новим роком! Всіх своїх уболівальників. Бажаю всього самого найкращого в наступаючому році. Зустрінемося на моїх боях».

Нагадаємо, у суботу Олександр Усик здобув перемогу над кубинцем Педро Родрігесом і захистив титул Інтерконтинентального чемпіона WBO.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: