Олександр Усик: "Чемпіонський пояс буде мій"

21 квітня 08:30
Переглядів: 1285
усик

Дворазовий Олімпійський чемпіон Олександр Усик, за допомогою свого офіційного сайту, дав в інтерв'ю, в якому розповів про підготовку до бою, який відбудеться 26 квітня в німецькому Оберхаузені, в андеркарті бою Володимира Кличка проти Алекса Леапаї.

- Оселився в Австрії нормально, вже встиг поспілкуватися з Володимиром Кличком. Очікую майбутнього бою. З суперником вже визначилися на всі сто відсотків. Мені не важливо, який у мого майбутнього суперника рейтинг, адже я впевнений, що чемпіонський пояс буде мій. Я, взагалі вважаю, що не потрібно нікуди поспішати, а спокійно, покроково, рухатися до своєї мети.

Що стосується мого кума, Василя Ломаченко, то він набагато швидше прийшов до спортивного визнанням, і його філософія не зовсім збігається з моєю. Нас з ним не можна порівнювати, адже він показує величину боксу. Не дарма ж він дворазовий Олімпійський чемпіон, дворазовий чемпіон світу та Європи. Таких боксерів, як Вася - одиниці. Звичайно, були в його кар'єрі проблеми з суддівством, але всю свою історію українські боксери стикаються з цією проблемою. Думаю, що ми проходимо певне випробування на міцність - слабкі ламаються, а сильні йдуть далі. І ми намагаємося бути сильними, виходити на ринг, показувати свій бокс, і змінювати історію.

Нещодавно я був у Китаї, на семінарі для молодих послів юнацьких Олімпійських Ігор. Нам розповідали, що входить в наші обов'язки, як себе вести на змаганні такого масштабу. Було дуже цікаво, ми садили квіти в місті Нанкін і ходили на, різного роду, тренінги.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: