Олександр Усик - Дені Вентер. Анонс бою

13 грудня 17:36
Переглядів: 264
Усик - Брюєр

Сьогодні, 13 грудня, у київському Палаці спорту олімпійський чемпіон 2012 рокуОлександр Усик проведе шостий бій на профі-ринзі.

Всі попередні він закінчував достроково на свою користь. В бою за титул Інтерконтинентального чемпіона за версією WBO у першій важкій вазі 27-річний українець зустрінеться з 35-річним білошкірим південноафриканцем Дені Вентером. У 2000 році той представляв Південно-Африканську Республіку на Олімпійських іграх в Сиднеї, де вилетів у другому колі змагань. Серед професіоналів провів 25 боїв – у 19-ти здобув перемоги (14 нокаутів) і 6 разів програвав.

Початок трансляції цього поєдинку о 22.10 год. на телеканалі "Інтер".

Олександр Усик вдруге поспіль зустрінеться в ринзі з представником ПАР. Попереднього південноафриканця Деніеля Брюера він нокаутував 4 жовтня на "Арені Львів" у сьомому раунді лівим боковим у щелепу. До речі, нинішній і попередній суперники українця зустрічались у 2012 році – за очками перемогу здобув Вентер.

Дені Вентер поза сумнівом є найсильнішим суперником Усика на професіональному ринзі. Але навіть на ранньому етапі профі-кар'єри українця не є йому гідним суперником. Він – хоч і вольовий, але дуже повільний, з великими огріхами у техніці середняк, який не бився ні проти кого серйозного і ні за які авторитетні титули. Південноафриканець в сьогоднішньому бою може надіятись хіба що на "lucky punch" (щасливий удар) або на відверту недооцінку його Усиком та втрату концентрації в якийсь період бою. Чого робити аж ніяк не можна – Вентер у багатьох попередніх боях непогано працював на контратаках.

Напередодні пройшла офіційна процедура зважування. Усик виявився на 350 грамів важчий за суперника – 90,55 кг проти 90,2 кг. Що, звісно, абсолютно ніякого значення не має. Південноафриканець витримав "дуель поглядів", після чого обняв українця. "Може він мене хоче приспати своєю добротою", - пожартував згодом Усик. Думається, швидше хоче, щоб українець пожалів його у поєдинку. Рівень майстерності Вентера не дозволяє йому не те, що дати конкурентний бій Усику, але й протриматись всю заплановану дистанцію в 10 раундів. Бій швидше за все закінчиться нокаутом в середніх раундах. Кум і друг Олександра – дворазовий олімпійський чемпіон і чемпіон світу серед профі Василь Ломаченко – прогнозує, що це станеться у 6-7 раунді від удару по печінці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: