Олександр Усик: "Дисципліна б'є клас"

20 квітня 14:00
Переглядів: 621
усик

Олександр Усик після перемоги нокаутом над росіянином Андрієм Князєвим відповів на запитання кореспондента телеканалу "Інтер".

"Тренери сказали, щоб я налаштовував себе на весь бій. А якщо ти зробив достатньо роботи в залі, то якийсь успіх повинен прийти. Я налаштовував себе на 10 раундів", - сказав Олександр.

"Ми дивилися Князєва. Найбільше дивився Башир (тренер Усика). Від того, що буду дивитися я.... Так, я його подивився. Але коли дивиться Башир і кожен день мені каже на тренуванні що мені робити. Адже він великий фахівець. Те, що він говорить мені робити, я намагаюся роблю. Дисципліна б'є клас. Я під час тренування намагаюся працювати по максимуму, щоб під час бою спробувати в рингу працювати по максимуму", - підкреслив Олександр.

"Майбутні суперники? У мене зараз закінчився бій і забігати кудись вперед - мені здається це смішно. Кого я зараз хочу побачити, так це свою сім'ю", - зазначив боксер.

Нагадаємо, 18 квітня Олександр Усик технічним нокаутом переміг Андрія Князева і захистив титул Інтерконтинентального чемпіона WBO.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: