Олександр Усик: "Хочу зустрітися з Кличком в наступному бою, грошей "урвати"..."

05 травня 07:11
Переглядів: 2341
усик

В Києві відбулася прес-конференція Олександра Усика, присвячена його третьої перемоги на професійному рингу.

- Дякую за привітання. Дуже радий повернутися додому після місяця відсутності.

Про поїздку в Крим до батьків: Я не боюся їхати додому, оскільки їду додому. Я не змінюю своєї думки, що я українець. Так, я з Сімферополя, але Крим - це Україна, для мене це так. Переїхати в інший регіон? Ні, не планую. А навіщо я повинен звідти тікати? Можливо, надалі це знадобиться для моєї кар'єри. Свій український паспорт я змінювати теж не збираюся. Він лежить у мене в сумці і нікуди не дінеться.

Про підготовку до наступного бою: Безпосередньо підготовка йде і зараз, просто я ненадовго її призупинив, може, на пару днів, поки з'їжджу додому. Думаю, буде все нормально, до наступного бою без проблем встигну підготуватися.

Про враження від німецької публіки: У Німеччині публіка дуже добре зустріла. Багато людей було. Коли я виходив на ринг, то помітив, що більшість місць на арені були зайняті. Багато співвітчизників прибуло, які нас підтримували. Навіть німецькі вболівальники ходили з українськими прапорами.

Про перший "виїзний" поєдинок: Мені без різниці, де боксувати. Природно, дома набагато емоційніше завжди. Дім - є дім, але коли виїжджаєш кудись за кордон, уявляєш свою країну, то це великий плюс, коли приносиш перемогу.

Про бій з Нсафоа: Я очікую перед боєм тільки боксу. Все залежить від самого суперника, від того, наскільки велике його бажання у мене виграти або побоксувати. Я просто виходжу і виконую ті завдання, які напрацьовувалися на тренуванні.

Про наступного суперника: Його пошуком займається моя промоутерська компанія. Коли його ім'я стане відомо, воно буде оприлюднене в ЗМІ.

Про рівень суперників: Це болюча тема. 50 % вболівальників вважають, що у мене погані противники, решта - що хороші. Усім не догодиш. Можливо, просто я сильний? Кличко... Звичайно, хочу зустрітися з ним в наступному бою, грошей "урвати" ... (сміється). Ні, ще рано.

Про можливість балотуватися на пост президента: Збираюся йти на пост президента абсолютного чемпіона світу в професіоналах. Щодо політичних мотивів - такого бажання поки немає.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: