Олександр Усик: "Кіно? От якби Сталлоне запросив мене в "Нестримні"

27 травня 23:55
Переглядів: 296
Усик

Перед боєм 31 травня боксер пообіцяводеситам станцювати гопак

31 травня, в одеському Палаці спорту свій черговий бій на професійному рингупроведе український боксерОлександр Усик. Для олімпійськогочемпіона Лондона-2012 це будечетвертий поєдинок у профі. Його суперником стане аргентинець СезарКренс на прізвисько Ель РусоПросвоєї національної ідентифікації та багато іншого Усик розповівперебуваючи в Одесі.

Усикякий закінчив тренувальний збір у Буковеліповідомив, що перебуває у відмінній форміі зараз вже робить упор на тактику до майбутнього бою. "Ми подивилися записи боїв Кренса,визначилинад чим потрібно працюватиПри цьому не обійдеться без імпровізації. ЯкщоМухаммед Алі говорив якісь гучні фразивін їх виконував. Він - легенда світового боксуза стилем і духом він мені ближче всіх"- говорить Усик.

Наш боксер додає, що важливе значення має настрій на бійі зараз віняк ніколивідчуваєпідтримку свого наставника Джеймса Алі Башираякий також входить до тренерського штабучемпіона світу Володимира Кличка. "Кожну наше тренування Башир починає з привітання:"Здрастуй, чемпіон!"І постійно повторює: "Ти сам не розумієшнаскільки ти сильний! Набагато сильніше, ніж ти думаєш"Це додає сили".

Після зйомок у рекламі ми поцікавилися у колоритного боксера, що не подумує він про ролі в кіно. Кажепоки зосереджений на основній професії"Мама мого другаяка працює в театріякосьзапрошувала мене на якийсь кастинг. Але я навіть не думавмій кастинг - це бокс. От якбиСталлоне подзвонив і запросив мене зіграти замість нього в "Нестримних"то я б ще подумав:стільки знаменитостейі я на машині ганяв би!"- усміхається Усик.

Твердим залишається Усик і у своїй громадянській позиції. Тризуб на кришці телефону як і ранішекрасується на мобільнику спортсмена із Сімферополя. Він зі своєю родиною продовжує жити в Криму і ще раз підтвердив "Сегодня" - міняти громадянство на російське не збирається. "Хіба помені не виднощо я українецьМоя політика - це боксмоя країнасім'ядрузі. Що б не відбувалося в Кримуде я народивсяя був і залишаюся українцем", - заявив Усик.

Не думає Усик і про особисту охорону. "Ясно, що боксери наймають охоронців не заради охорони. Вони досить відомі, кожен хоче сфотографуватися, доторкнутися - це дуже стомлює. Я їх розумію, але ходжу без охорони. Я досить-таки швидко бігаю, якщо що, буду брати цим, але без ударів", - сміється Усик. Втім, своїм шанувальникам спортсмен завжди намагається викроїти час: з задоволенням фотографується. "Увага до моєї персони означає, що шанувальники задоволені, а значить, задоволений я", - підсумував боксер. І пообіцяв у разі перемоги на рингу Одеси виконати свій вже фірмовий гопак.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: