Олександр Усик в Китаї

28 березня 08:24
Переглядів: 1266
усик

Олександр Усик в даний момент знаходиться в Китаї, де проходить підготовку в рамках проекту «Молоді посли» на численних тренінгах та семінарах.

Як вже раніше повідомлялося, міжнародний Олімпійський Комітет (МОК) затвердив склад молодих послів на II літні Юнацькі Олімпійські ігри (ЮОІ), де за рекомендацією НОК України, підтриманої МОК, країну на цьому престижному спортивному форумі представлятиме Олімпійський чемпіон з боксу Олександр Усик.

З нетривалої телефонної діалогу з Олександром, в нас склалося враження, що чемпіон знаходиться в піднесеному стані і задоволений своїм перебуванням в «піднебесній».

«Повернуся на Батьківщину і дам класне інтерв'ю» - пообіцяв Усик.

На семінарах майбутні посли отримують інформацію про те, як їм слід супроводжувати свої Олімпійські команди і знайомити спортсменів з культурно-освітньою програмою, яка, поряд із власне спортивними змаганнями, є невід'ємною частиною Ігор.

Під час ЮОІ всі учасники Ігор зможуть відвідати майстер-класи уславлених олімпійців, отримати важливі знання з профілактики травматизму, здоровому харчуванню, боротьбі з допінгом, умінні спілкуванні із засобами масової інформації.

Нині молоді посли зібралися в китайському Нанкіні, де протягом 4 днів, під час семінару, отримують всю необхідну інформацію щодо своєї ролі та обов'язків на ЮОІ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: