Олександр УСИК: "Вийду на ринг робити те, що люблю"

22 вересня 21:37
Переглядів: 260
усик

Український важковаговик Олександр Усик готується до свого першого титульного поєдинку у професійній кар'єрі. Суперником українця стане Інтернаціональний чемпіон за версією WBF Деніел Брюер. Бій пройде 4 жовтня у Львові. За два тижні до поєдинку боксер розповів про те, як проходить підготовка до відповідального бою.

- Підготовка проходить добре, було по три тренування, зараз по два. У найближчі тижні все продовжуватиметься також. У мене ще півтора тижні спарингів, а ближче до бою, що тренр скаже, то і будемо робити.

- Які враження у вас від суперника, вивчили його стиль?
- Я його не вивчав. Так, я подивився його бої, ми напрацьовуємо комбінації, які будемо виконувати 4-го числа в ринзі. Навіщо його вивчати? Потрібно подивитися, в якому стилі він боксує, які у нього недоліки. Знову ж, він не зможе зі мною працювати також, як на попередньому бою. Кожен боксер працює так, як йому дозволяє суперник, так що вивчати його в якомусь його попередньому поєдинку, мені здається, не має сенсу.

- Чи проводили ви вже спаринги на свіжому повітрі, оскільки боксувати будуте на відкритому майданчику на «Арені Львів»?
- Ні, навіщо, у нас тут і в залі хороше свіже повітря, віконця відкриваються. Не знаю, а є якась різниця?

- Ну, може, холодно буде?
- Я думаю, що не замерзну. Активність якась буде. Якщо що, Джеймс рушник накине.

- 10 раундів для вас боксувати незвично, скільки 10-раундових спарингів провели?
- Та мені й 8 незвично, і 6 раундів. Я не проходив раніше ці дистанції. Спарингів провів достатньо, пройшло вже 2 тижні спарингів, почали з 6 раундів, потім 8, потім 10. Вчора вже 12 боксував, ніби все нормально.

- Те, що поєдинок титульний, на вас це тисне психологічно?
- Я виходжу виконувати свою роботу, яка різниця - титульний бій чи ні. Я виходжу боксувати і показувати ту роботу, яку вмію робити. А що мені після цього поєдинку дадуть, це вже інше питання. Я виходжу в ринг і роблю те, що люблю.

- Чи варто чекати шоу від Олександра Усика?
- Все побачите. А то я всі карти розкрию. Так я хоч козирі якісь маю, а то все розкажи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: