Олександр Усик: "Я хотів би побоксувати з Володимиром Кличком"

16 грудня 12:04
Переглядів: 323
усик

Олександр Усик, який 13 грудня відстояв титул Інтерконтинентального чемпіона за версією WBO в першій важкій вазі, здобувши шосту перемогу нокаутом у поєдинку з Дені Вентером, після бою поспілкувався з пресою.

Усик поділився враженнями від поєдинку, разказл про найближчі плани, підвів підсумки 2014 році, і, звичайно ж, повідав, як планує зустріти Новий рік.

Про найважчий бій в кар'єрі

«Абсолютно вірно, як ви добре помітили. Це був найважчий поєдинок моєї кар'єри на даний момент. Вентер, напевно, був більш налаштований і підготовлений, ніж мої попередні суперники. Я радий, що я провів майже всю дистанцію - для мене це добре.

Навіщо з першого раунду відразу все робити? Мені треба було подивитися, що він може: чи може він йти вперед, якими діями він може відповідати на мої дії. Я діяв, як розвідник.

Що було найнеприємніше сьогодні? Не знаю. Суперники були нижче - цей вище, я не бачу в цьому жодної проблеми, все добре. Десь просто ширше на ногах відтягувався, доводилося підлаштовуватися і красти його дистанцію.

Як мені і говорив Башир, треба було підвищувати. У якихось раундах я просто почав петляти, може бути, думав, що я його якось заплутаю. Я виконував практично все, що виконував тренер. Якщо чесно, я трохи бандаж собі затягнув, і він мені в ногу тиснув.

Радість відчувається, втома поки немає. Якщо чесно, коли суддя казав, який раунд, я думав: «Нічого собі». Тобто я раунди не рахував».

Про майбутні плани

«Я буду зараз відпочивати, поїду додому, я скучив за дітками.

Я не можу поки нічого сказати. Якби я подзвонив, сказав «Дені, давай побоксуємо», а він «так не питання, давай». Але це не я вирішую - це вирішує промоутерська компанія. Не треба поспішати, бо всі хочуть побачити щось швиденько. Давайте трохи почекаємо, все веде компанія. Всевишній дасть шанс, значить буду його використовувати.

Коли буде чемпіонський бій? Не володію екстрасенсорними можливостями, не можу сказати. Наступний? Мені, звичайно, хотілося б. Але, як кажуть, багато хочеш - мало отримаєш. Мої бажання дуже великі: я хотів би з Кличком побоксувати, що не з Віталієм, а з Володею».

Про костюм

«Де поділися рукава? Це, щоб «банки» було краще видно! Костюм - це моя ідея. Фрак, метелик - прикольно вийшло. Мені дуже сподобалося і дизайнер яка робила, каже: «Взагалі круто».

Про підсумки 2014

«Цього року ми отримали пояс, моя компанія привела мене до поясу і спільними зусиллями ми прийшли до нього. Можна сказати, що ми виконали якесь завдання. Зараз ми будемо відпочивати, зустрінемо Новий рік. А вже наступний рік буде досить напружений і я готовий до цього. У 2015 задача багато трудитися».

Про відзначення Нового року

«Новий рік зустрічати буду вдома в сім'ї. Я сімейна людина, у мене є дітки, дружина і ми зустрічаємо Новий рік вже протягом довгого часу разом. З кумами, друзями їздили. Ось дома збираємося, зустрічаємо - це все-таки новорічне свято: «олівьешка», ялинка.

Всіх з українців з наступаючим, нехай Всевишній дасть вам в новому році багато сил і ангела хранителя».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: