Олександр Усик: "Я не думає змінювати громадянство. Тому, все – питання закрите"

31 травня 14:45
Переглядів: 309
Усик

Аспірант Львівського державного університету фізичної культури, чемпіон світу за версією WBO у важкій вазі кримчанин Олександр Усик не думає змінювати українське громадянство на російське в разі надходження такої пропозиції.

Про це сам Олександр Усик заявив у ефірі програми «Політика чемпіонів», пише ldufk.edu.ua.

«Конкретно до мене особисто ніхто не підходив, громадянство РФ не пропонував. Як я на це дивлюся? Навіщо мені кудись переїжджати, якщо я давно представляю Україну, і у мене не було ніяких планів міняти країну. Тому, все – питання це закрите», – заявив 30-річний уродженець Сімферополя, котрий разом із сім’єю після окупації Криму залишився жити у цьому місті.

Також Олександр Усик заявив, що готовий проводити об’єднавчі поєдинки з російськими боксерами Денисом Лебедєвим і Муратом Гасієвим, що володіють поясами WBA і IBF відповідно, в будь-якому місті світу.

«Це були б хороші поєдинки для прихильників боксу. А тут починають підключати політику, починає сміття литися... Тут взагалі треба забути про політику і дивитися тільки в сторону спорту, тому що так (без об’єднавчих боїв) ніякого інтересу не має – ми стоїмо на місці, не розвиваємося. Мені взагалі без різниці, де битися – я готовий їхати в будь-яке місто світу, у будь-яку країну світу. Я готовий їхати в Москву або в якісь інші міста, щоб боксувати з цими хлопцями. Просто треба домовитися про бій, щоб промоутери між собою знайшли спільну мову», – зазначив Олександр Усик.

Нагадаємо, що Олександр Усик планує провести свій наступний бій наприкінці серпня на стадіоні в Одесі. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: