Олександр УСИК : "Я відпрацьовую до автоматизму те, що приносить мені перемоги"

19 травня 08:06
Переглядів: 347
усик

Якось спонтанно все прийшло, подумали, а чому б нам не попробувати  тренуватись в горах, після того як ми побували Австрії на базі у Володимира Кличка, - розповідає Олександр  Усик про свою підготовку до наступного бою, яка проходить на Прикарпатті. Ми подумали де можна у нас в Україні це зробити і вирішили, що ми можемо поїхати в Буковель. Тим більше, що у нас є дружні відносини з директором курорту. Ми приїхали і все круто.

Тут ніщо не відволікає, як в місті. В місті якщо ти робиш роботу ти її робиш, але місто є місто. Тут у нас все поставлено тільки на тренування. У нас три тренування. О шостій ранку підйом, 40 хвилин – годину пробіжка. Спершу у нас була прогулянка, потім 20-30 хв. Пробіжка. А зараз біля години буде пробіжка. Тут є круте озеро  до якого ми бігаємо. Потім о 12:00 і о 18:00 тренування.

Протягом всього часу, що я займаюсь боксом я роблю практично одне і теж.  Тобто я відпрацьовую до автоматизму те що приносить мені перемоги.  Є якісь нові елементи, ми їх теж використовуємо. Якщо вони добре «йдуть» і «проходять» то звичайно ми беремо їх за основу і відточуємо. А якщо щось йде не так, то ми їх відкладаємо і робимо ту роботу яка добре виходить. Дехто каже, як можна робити одне і теж? Барабанщик, гітарист, жонглер  по вісім годин роблять одне і теж і звичайно, що коли у них виступ то вони показують феноменальні здібності. Теж саме і боксер. Тут нічого не потрібно придумувати.  Якщо ти б’єш добре раз-два, то ти можеш цю «двійку»  так розвинути, що ніхто з нею не зможе впоратись. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: