Олександр Усик: "Якщо душа захоче свята, на "Арені-Львів" побачите гопак"

11 вересня 11:56
Переглядів: 2458
усик

Українські титуловані боксери Олександр Усик та Андрій Котельник провели прес-конференцію щодо своїх майбутніх поєдинків, які відбудуться на «Арені Львів» 4-ого жовтня.

Найуспішніший боксер-професіонал Львівщини Андрій Котельник, для якого цей бій буде останнім в кар’єрі, зазначив, що рішення завершити кар’єру далося йому непросто, однак, за словами боксера, це було вимушене рішення, оскільки чотири роки спортсмен ні з ким не боксував. Також за словами Котельника вік у нього уже не той, а відтак рано чи пізно потрібно вішати на цвях боксерські рукавиці.

З ким буде боксувати Котельник, наразі невідомо. За словами боксера, є три кандидати на цей шоу-поєдинок, однак жодних прізвищ він не назвав, попросивши журналістів набратися терпіння і дещо зачекати. Прощальний бій Котельника триватиме вісім раундів по три хвилини кожен.

«Радий, що вдалося дотримати своє слово і останній бій у кар’єрі провести на «Арені-Львів» перед рідною публікою, - каже Андрій Котельник. – Вдячний компанії братів Кличків К2 Promotions, яка допомагає в організації цього поєдинку. Думаю, на «Арені Львів» буде справжнє шоу, а відтак запрошую львів’ян та гостей міста подивитися на нього».

Багаторічний тренер Андрія Котельника Дмитро Сосновський зазначив, що Андрій регулярно тренується, проводить спаринги, а відтак до бою має підійти у хорошій спортивній формі.

Олександрові Усику довелося відповідати не менше, аніж Андрієві Котельнику. Для олімпійського чемпіона це буде перший бій у Львові та ще й на відкритому повітрі.

«Приємно зреагував на новину, коли взнав що свій наступний бій проведу на «Арені Львів», - каже Олександр Усик. – Впевнений, що прийде багато людей і атмосфера буде фантастичною. На відкритому повітрі ще не боксував ніколи, хіба ще коли вчився у школі (сміється). Нещодавно був у Китаї, де тренувався на відкритому повітрі. Відчуття такі, нібито п’ятнадцять хвилин працюєш, а наступні п’ятнадцять хвилин «помираєш». Звісно, потім усе відбувається заново…

Щодо свого суперника Даніеля Брюера, то скажу лише позитивні слова. Брюер – здоровий хлопець з високим ростом. Загалом, усіх своїх суперників характеризую позитивно, оскільки слабкі суперники в ринг не виходять. У цьому поєдинку гнатися за нокаутом не буду, старатимусь виграти кожен раунд. Думаю, це буде майстерніше виграти кожен раунд і завершити бій достроково. Чи станцюю гопак в разі перемоги? Багато хто каже, що в такий спосіб я піарюся на всю країну, проте це далеко не так. У мене такий стиль життя. Якщо душа захоче розгулятися, то побачите і гопак. Я не буду прогнозованим», - зазначив Олександр Усик. 

Головний тренер Олександра Усика Джеймс Алі Башир зазначив, що підготовка Усика до поєдинку проходить на хорошому рівні. Наша команда налаштовується на бій проти суперника, який буде на піку своєї форми. Даніель Брюер – досвідчений професіонал, а відтак для перемоги нам потрібно буде докласти чимало зусиль. 

І на останок прес-конференції журналісти запитали в Котельника та Усика що повинно статися в країні, аби ті до рук взяли зброю. Усик у своїй відповіді були категоричними: «В руки зброю не візьму. Я християнин, тому не маю права забирати життя у людей, оскільки їм його не давав. Нехай ті люди беруть в руки зброю, які довели країну до такого стану».

Відповідь Андрія Котельника не особливо відрізнялася від Олександра Усика: «Ми професіонали у своїй справі, а зброю хай беруть у свої руки ті люди, через яких ми переживаємо такі непрості часи».

Прощальний бій колишнього чемпіона світу за версією WBA, срібного призера сіднейської Олімпіади Андрія Котельника та бій олімпійського чемпіона Олександра Усика за титул інтерконтинентального чемпіона за версією WBO у важкій вазі проти африканця Даніеля Брюєра відбудеться на «Арені Львів» у суботу, 4-го жовтня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: