Олександр Волков: "Євробаскет у нас не відібрали, а перенесли - на 2017"

16 червня 11:31
Переглядів: 214
волков

Чемпіонату Європи-2015 в Україні все ж не буде, кому віддадуть - вирішать у вересні

ФІБА-Європа таки ухвалила рішення про перенесення чемпіонату Європи 2015 року, який повинен був відбутися на Україні, в іншу країну. «Відразу хочу уточнити: у нас не відібрали Євробаскет, а прийняли рішення, враховуючи ситуацію в країні, про проведення турніру в Україні в 2017 році, - сказав нам голова Федерації баскетболу України Олександр Волков, якого наш дзвінок застав прямо на засіданні ФІБА-Європа в Мюнхені, де, до слова, Олександра Анатолійовича обрали віце-президентом організації. - А Євро-2015 пройде у іншому місці, де саме - вирішиться у вересні".

Нагадаємо, що в минулий вівторок президент ФІБА-Європа Тургай Демірель і генеральний секретар організації Каміл Новак відвідали Україну, зустрівшись з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком, міністром спорту Дмитром Булатовим і главою ФБУ. "Саме ця зустріч, на якій ми подали нову інформацію про політичну ситуацію в країні, і стала визначальною для прийняття рішення про перенесення ЧЄ в Україні на пізніший термін, - розповів "Сегодня" голова оргкомітету Євробаскету-2015 Маркіян Лубківський. - Прийняте рішення, на мій погляд, є справедливим, об'єктивним і прийнятним для України. До нас поставилися з розумінням, уважно й доброзичливо. У нас не відібрали турнір, а дали додатковий час для повноцінної підготовки змагань в інші терміни".

"Ми не раз заявляли, що в нинішніх умовах провести чемпіонат Європи було б занадто складно, і ФІБА-Європа, врахувавши всі фактори, особливо питання безпеки учасників і гостей турніру, прийняла найбільш оптимальне для нас рішення, - продовжує Маркіян Лубківський. - Адже ми вже виконали величезний обсяг організаційної роботи, багато зробили в плані промоції розвитку баскетболу в країні, почали будівництво арен. І було б дуже прикро, якби все це виявилося даремним".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: