Олександр Воробей: "Хочу разом із "Рухом" прогресувати"

13 липня 14:45
Переглядів: 287
ВОРОБЕЙ

Молодий, талановитий і з великим потенціалом. Так можна охарактеризувати новоспеченого воротаря «Руху» Олександра Воробея, який уже прагне завоювати місце у стартовому складі винниківської команди.

Як надійшла пропозиція від «Руху» і чи довго думав над нею?

Після завершення чемпіонату мене запросили на збори, де, мабуть, своїми діями сподобався тренерському штабу, відтак мені запропонували підписати контракт.

Минулий сезон ти провів у складі «Тернополя», чому вирішив залишити муніципальний клуб?

Головна причина – те, що ми не змогли зберегти прописку у Першій лізі. Хотів виступати у цьому дивізіоні у команді, яка ставить перед собою серйозні завдання, зокрема, у такому амбіційному клубі, як «Рух». Водночас вдячний «Тернополю» за той час, який я провів, це для мене хороший досвід. Тепер сподіваюся із «жовто-чорними» боротися за найвищі місця у чемпіонаті.

Ти народився у Сокалі, але тебе сміливо можна назвати вихованцем волинського футболу. Розпочинав у дитячій академії Володимира-Волинського, а далі – дубль луцької «Волині»… Чому не вдалося потрапити у першу команду до Віталія Кварцяного?

Це запитання насамперед до тренера, як на мене, головною причиною стала травма. Далі відбувалися оренди, в результаті – я покинув «Волинь».

Про що мрієш з «Рухом» у Першій лізі?

«Рух» – амбіційна команда, насамперед – прогресувати разом із нею, домагатися високих цілей і найближчим часом вийти у Прем’єр-лігу.

Воротарська доля така, що є лише одне місце у старті, конкуренція висока – витримаєш її?

Звичайно, це добре що є здорова конкуренція, це дуже добре для кар’єрного зростання, залишається працювати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: