"Олександрія" - "Нива" 3:0. Післяматчева прес-конференція Володимира Шарана

01 вересня 09:40
Переглядів: 196
Володимир Шаран

Головний тренер "Олександрії" Володимир Шаран проаналізував поєдинок своєї команди проти "Ниви" (3:0).

– Знову таки ми дещо поміняли склад, бо дали відпочити деяким гравцям, тому що дійсно насиченим був минулий тиждень, а ми мали рівноцінних виконавців. Як завжди, другий тайм ми провели краще. Краще тому, що ми знали, що суперник, з відомих усім причин, на даний період часу знаходиться у гіршій фізичній формі, ніж ми. Тому у другому таймі ми додали і спокійно завершили поєдинок. Але, все рівно, у першому таймі було багато технічного браку. Тут є питання до гравців… Та я задоволений тим, що хлопці серйозно віднеслися до цієї гри. Я казав, що не треба дивитися у турнірну таблицю, а треба виходити на поле та показувати змістовний футбол. Сьогодні свято – День шахтаря і на трибунах було багато колишніх шахтарів, тому наша добра гра і перемога – це їм подарунок від нас.

– Сьогодні у основному складі вийшов Василь Грицук. Означає це, що в нього з спиною вже все гаразд?

– З спиною, в принципі, в нього все гаразд, але фізично він ще не готовий, тому, що він не пройшов тренувальні збори і, звичайно, він ще не в тих кондиціях, які хотілося б бачити.

 І Антон Шендрік вже відновився після травми?

– Так. Вже все нормально і для нього сьогодні – це перша гра. Він, в принципі, зіграв непогано, як для першої гри, бо пропустив багато часу.

– А з яких міркувань не стояв сьогодні у воротах Андрій Новак?

– В нас рівноцінні воротарі. Владислав Леванідов відіграв у Тернополі на Кубок здорово. Андрій Новак стабільно грає. Тому ми дали йому перепочити. З іншого боку, тренер воротарів сказав, що Владислава треба трошки підгрузити фізично, що ми і зробили.

– А Антона Голенкова так швидко замінили через травму?

 Ні. Він просто не виконував те, що від нього вимагали. Я це зрозумів. Треба було більше грати вперед, бути біль агресивнішим… А в нього було багато гри назад. На установці ми казали, що треба більше грати вперед, вперед, вперед, бо ми ж граємо вдома та з суперником, який, скажемо так, дозволяє це робити.

– Володимире Богдановичу, ще до 27-го вересня часу багато, та, все ж таки, скажіть пару слів про суперника по Кубку – "Зорю".

– Ми прекрасно знаємо, що "Зоря" це хороша команда, в якої був шанс потрапити у груповий етап Ліги Європи. Це дійсно достойний суперник – команда Прем’єр-ліги, тому буде багато вболівальників на цьому матчі. Ми з президентом Сергієм Анатолійовичем Кузьменком розмовляли на цю тему. Дай Бог, щоб усі були здорові. Ми будемо грати сильнішим складом і тільки на перемогу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: