Олексій Дитятьєв: "Не хочу мучити клуб, ніяких судів..."

05 липня 09:39
Переглядів: 385
карпати олександрія нестеров дитятєв

Завчасно з Польщі повернулася частина гравців основи «Карпат». Мова про голкіпера Євгена Боровика, захисників Олексія Дитятьєва, Євгена Зубейка і нападника Віктора Хомченка. Квартет відправили до Львова, в дубль, і порадили подумати про нове місце роботи. Якщо для Зубейка подібний розвиток подій несподіванкою не став - у нього закінчився контракт, а новий керівництво «Карпат» не запропонувало - то для Боровика, який був безперечним першим номером навесні, і основного захисника Дітятьєва подібний розвиток подій відверто спантеличило. Обидва мають на руках діючі контракти на 1,5 і 2 з половиною роки відповідно.

Олексій Дитятьєв:

- Це все було несподівано. Підписували контракт на три роки. Я не просив такий термін, на цьому наполіг клуб. Але це футбол. Прийшли нові люди в клуб, вони вважають так. Я не можу нічого вдіяти. Життя продовжується. Все нормально. Йдемо далі іншим шляхом.

-Що сталося, можливо, якісь непорозуміння з тренерським штабом?..

- Ні, був звичайний робочий процес. Працювали, не були ніяких конфліктів абсолютно. Просто вранці після сніданку викликали нас чотирьох і повідомили інформацію. Не було ніяких негативних емоцій. Все нормально. Ми вислухали, потиснули руки і пішли.

-Що ти плануєш далі?

- Особисті я планую забрати документи і поїхати додому. Тому що я не хочу мучити клуб, ніяких судів... Зараз буду їхати в клуб, ми про все домовилися, залишилися дрібниці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: