Олексій Дитятьєв: "За "Карпатами" стежу - сміюся"

27 грудня 17:14
Переглядів: 474
Дитятьєв

Український захисник Краковії Олексій Дитятьєв розповів за якими клубами УПЛ спостерігає.

- Стежу за Ворсклою. Радий, що вони зараз на ходу. Василю Вікторовичу Сачку - великі вітання! За Карпатами стежу - сміюся. Сміх крізь сльози. Поламати такий колектив, я не знаю скільки треба розуму мати? Прийшли діячі, все розвалили, всіх розігнали ... Зараз Гладкий пішов, Ксьонз. Напевно, найслабших виганяють з команди? Це іронія, звичайно, але така політика цього клубу. Нехай як хочуть, так і роблять.

Як можна не критично ставитися до людей, які замість того, щоб хоча б спробувати дати шанс старій команді проявити себе, просто з плеча рубають - всіх вигнали, привели своїх іноземців. Іноземець, якщо приходить в клуб, він повинен бути на голову сильніше, а прийшли люди, які не те що на голову не сильніше, а взагалі до рівня чемпіонату України не дотягують. У них завдання стоїть - бронза. Подивимося, як вони її виконають, - сказав футболіст.

Нагадаємо, що Дитятьєв перебрався в Краковію в липні 2017-го року. У сезоні 17/18 гравець провів 12 поєдинків у всіх турнірах, віддавши одну гольову передачу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: