Олексій Гуцуляк: "Сподіваюсь, в суботу здобудемо перемогу та порадуємо наших фанів"

26 травня 20:30
Переглядів: 140
гуцуляк

Легендарна «Україна» приймала не одне покоління карпатівців, вона вірою і правдою служила «левам» майже півстоліття. Однак, теперішні умови вимагали чогось новішого, сучаснішого та комфортнічого, тож «Карпати» зараз виступають на «Арені Львів». 

А новина про те, що матч проти «Волині» відбудеться якраз на «Україні» неймовірно потішила фанатів, особливо «олдскульних», які вже збираються і планують підтримку своєї команди. Тим часом гравці та тренери «левів» розповіли про те, що вони думають про короткотривале повернення на старий стадіон. 

Олексій ГУЦУЛЯК, нападник «левів»:

«Зіграти на «Україні» мені довелось всього кілька разів, більшу частину матчів за «Карпати» я провів вже на «Арені Львів». Для клубу та вболівальників саме цей стадіон є ріднішим. 

Перші свої матчі за основну команду «зелено-білих» провів саме там. Щоправда, мій дебют стався на виїзді, пам’ятаю, тоді грали з донецьким «Металургом» – говорить Олексій. 

«Сподіваюсь, в суботу здобудемо перемогу та порадуємо наших фанів. У нас завжди є мотивація перемагати, вся команда теж хоче тільки цього. 

У грі з «Волинню» залишимо на полі всі сили аби здобути позитивний результат. Думаю, стадіон нам у цьому допоможе».Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: