Олексій Гуцуляк: "Відчуваю втому і задоволення"

13 лютого 21:33
Переглядів: 173
Гуцуляк

Уже на старті матчу проти румунського «Оцелула» 17-річний вихованець клубної Академії Олексій Гуцуляк відгукнувся на передачу від Михайла Сергійчука і красиво пробив у дальній від воротаря кут. Цей м’яч допоміг «Карпатам» отримати першу перемогу на зборах.

«Наша команда дуже хотіла забити і всі над цим працювали. Варто сказати, що зранку грало дуже багато молодих виконавців, яким була необхідна допомога більш досвідчених футболістів – Голодюка, Худоб’яка та Ксьонза. І вони допомогли команді здобути цю перемогу. Так само хотів би подякувати Михайлу Сергійчуку за гольову передачу – залишалося лише точно пробити у кут воріт».

«Румуни грали проти нас жорстко, мені теж діставалося. Зараз трохи болить нога, але без цього не обходиться – це все ігрові моменти. Після цієї перемоги відчуваю не лише задоволення, але й втому – у нас дуже інтенсивні тренування, тому зараз ми не можемо просто фізично перебувати на піку форми. Однак тішить те, що вдалося відіграти усі 90 хвилин. Добре, що корчі не ловили» – підсумував Олексій Гуцуляк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: