Олексій Родевич: "Рівень львівського футболу вищий на дві голови"

12 квітня 10:52
Переглядів: 210
Олексій Родевич

Екс-футболіст коломийських «Карпат» Олексій Родевич дав своє перше інтерв'ю в статусі футболіста ФК «Рух»(Винники).

- Олексій, ти довго роздумував, про переїзд до ФК «Рух» (Винники)? 

- Про переїзд на Львівщину довго не задумувався, оскільки у мене і варіантів інших не було, не в плані футбольному, а сімейному. У мене у Львові квартира, в якій зараз робляться ремонти і вагітна дружина, яка скоро має народити, тому я маю бути зараз якомога ближче до сім'ї. Саме тому ФК «Рух» - це найкращий варіант. Загалом команда добре укомплектована досвідченими гравцями, майстерність футболістів на високому рівні. З таким складом, я думаю, ФК «Рух» і в першій лізі не загубився би.

- Як дізнався про можливість перейти до цього клубу?

- Пробитися в склад ФК «Рух» досить складно. Команда тут сформована, футболісти грають разом вже не перший сезон. Загалом президент і головний тренер клубу навіть не планували доукомплектацію зимою. А так вийшло, що тренер, який тренував мене ще в львівських «Карпатах» попросив, щоб я пройшов передсезонний збір з командою. Умова була єдина – якщо буду себе проявляти то залишусь в команді. Так і сталося… Я тренувався, грав товариські ігри, почав забивати голи. Загалом за товариські матчі забив 10-12 голів. Згодом після товариської гри з моршинською «Скалою», яку ми виграли з рахунком 3:0 і я відзначився голом, до мене підійшов президент і сказав, що я в команді.
- Ти зіграв дебютний матч за «Рух». Як оцінюєш рівень чемпіонату Львівщини?

- Справді, я зіграв свій дебютний матч за «Рух». Нашим суперником був ФК «Погонь» і який ми виграли з рахунком 6:1. Якщо порівнювати футбол на Прикарпатті та Галичині, то запевняю вас, що рівень львівського футболу вищий на дві голови. Цьому свідчить і рівень футболістів, і фінансова сфера, і умови для тренувань. Всі команди практично одного рівня, тому в кожному турі можуть бути несподівані результати.
- Які завдання стоять перед командою в сезоні 2014 року?

- Завдання стоять найвищі, в іншому випадку нас не зрозуміють ні вболівальники, ні президент клубу. Якщо коротко, то серед завдань виграти Чемпіонат області, Кубок області, Чемпіонат України серед аматорів та Кубок України серед аматорів.

Кажуть, що Мирон Маркевич тренує твою нову команду…

- Так, Мирон Богданович також час від часу підключається до тренувального процесу, хоча й не є тренером команди.

- Який номер ти обрав у новій команді?

- В мене на футболці номер 20…

Ми й надалі будемо стежити за твоєю кар’єрою й бажаємо тобі успіхів на футбольних полях Львівщини!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: