Олексій Шведов: "Довели, що ми найкращі"

11 грудня 12:18
Переглядів: 149
Олексій Шведов

Головний тренер ВК «Динамо» Львів прокоментував перемогу своєї команди в Суперкубку України.

- Є кілька причин провалу у першому таймі. По-перше це дорога. Ми цілий день їхали з короткою перервою на обід. З дороги зразу потрапили на матч. І це позначилось на грі. Хлопці не змогли зразу зібратись, провалили початок і не до кінця виконали установку на матч. Але пізніше змогли зібратись, всі молодці. Ніхто не опустив руки, а довели, що ми найкращі.

Під час великої перерви сказав хлопцям, що потрібно зіграти у свою гру. Треба виконати установку і дотримуватись моїх рекомендацій. Вони нарешті мене почули. Розімнулись, увійшли в гру, розізлились і виконали те що треба було. Все вийшло і ми повели рахунку.

Було багато моментів, які ми не реалізували. Це були виходи один-на-один, але ми їх не забили. Якби ми реалізовували свої моменти то було б легше перемогти. Але в майбутньому ми усунемо ці помилки. Перед матчем було трохи мало підготовки, появився новий гравець – Радков (вихованець ВК «Маріуполь» - прим. ГС). Ми з ним ще не дуже добре взаємодіємо. Думаю, що в наступних іграх реалізація буде кращою.

Дуже дякую вболівальникам. Вони дуже добре нас підтримували. І це безумовно допомогло хлопця зібратись і відчути свої сили коли все було на грані. Вони йшли в перед і завдяки вболівальникам.      

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: