Олена ПІДГРУШНА четверта в спринті

17 січня 17:28
Переглядів: 234
Підгрушна

Жіночий спринт, яким стартував шостий етап Кубка світу в Антхольці, порадував не тільки практично ідеальною біатлонної погодою, але й практично ідеальною гонкою у виконанні капітана жіночої команди України Олени Підгрушної! Провівши два чудових вогневих рубежі, Олена і на трасі показала відмінний хід, що дозволило їй стати четвертою та в черговий раз в сезоні взяти участь у квітковій церемонії! Вітаємо, Олено!

 Не менш захоплених відгуків заслуговує і Яна Бондар, яка дебют у Кубку світу відразу ознаменувала попаданням в очкову зону! Вже своїм третім розгоном Яна забезпечила собі пильну увагу телекамер, і не дарма. Слідом за чистою стрільбою лежачи, стрілянину стоячи Бондар почала з помилки, але потім зібралася і закрила всі залишилися мішені! З дебютом, Яна!

 Попаданням в очки сьогодні також відзначилися Валя Семеренко і Юлія Джима, що зайняли 28-е і 35-е місця відповідно з двома промахами у кожній. Недалеко від очкової зони зупинилася і Наталія Бурдига, яка в суботу спробує надолужити згаяне в гонці переслідування.

 На вершині ж протоколу-сюрприз. Анастасія Кузьміна продемонструвала не зовсім характерну для себе ідеальну стрільбу і виграла спринт! Ця перемога виявилася для словацької біатлоністки четвертою в кар'єрі. На двох, що залишилися щаблях подіуму також виявилися спортсменки з загальновизнаними швидкісними якостями. Кайса Макаряйнен і Дар'я Домрачова зуміли компенсувати ногами один промах і скласти компанію на п'єдесталі пошани Кузьміній.

 Гонка виявилася багатою на несподіванки, і крім імені переможниці. Найбільшої уваги гідні дебютна квіткова церемонія Надін Херхлер, перше в кар'єрі потрапляння в десятку Карін Оберхофер, прем'єрні в кар'єрі окуляри 21 - річної швейцарки Елізи Гаспарін (16-е місце), а також непотрапляння в гонку переслідування віце-лідера Кубка світу Міріам Гесснер і 92-е (!) місце повернулася в змагання найсильніших Катерини Юр'євої.

 Лідером Кубка світу продовжує залишатися Тура Бергер, позиції якої не похитнуло навіть сьогоднішнє 14-е місце. А от на друге місце повернулася Дар'я Домрачова, і в персюті вона цю позицію напевно ще більше зміцнить, оскільки Гесснер набрати там очки шансів не має. Повернулася в десятку найсильніших і Олена Підгрушна - вони з Вітою Семеренко зробили рокіровку і тепер знаходяться на 10 і 11 місцях саме в такому порядку.

 Зберегли свої позиції і претенденти на Кубок націй - тут продовжують лідирувати норвежки, а слідом за ними йдуть збірні Німеччини, Росії та України.

 Завтра в Антхольці пройде чоловічий спринт.

 1. Анастасія Кузьміна (0 +0) 20:28.6
 2. Кайса Макаряйнен (1 +0) +16.7
 3. Дар'я Домрачова (1 +0) +21.9
 ...
 4. Олена Підгрушна (0 +0) +26.1
 28. Валя Семеренко (0 +2) +1:26.1
 35. Юлія Джима (1 +1) +1:53.8
 37. Яна Бондар (0 +1) +1:57.4
 45. Наталія Бурдига (0 +1) +2:04.8

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: