Олена Підгрушна фінішувала шостою у мас-старті третього етапу КС-15/16 з біатлону

20 грудня 22:30
Переглядів: 85
Олена Підгрушна

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна сьогодні, 20 грудня, потрапила у квіткову церемонію у мас-старті на третьому етапі Кубку світу-15/16 з біатлону у словенській Поклюці

Лідер збірної України промахнулася лише одного разу на другому вогневому рубежі, а от з іншими впоралася, пише офіційний сайт Федерації біатлону України.

На останнє коло Олена Підгрушна (на фото) вирушила сьомою, але досить швидко одну із суперниць вона випередила. Якби дистанція була на кілька сот метрів довшою, то Олена випередила б і Надєжду Скардіно з Білорусі у боротьбі за п’яте місце.

Великі надії покладалися на Ольгу Абрамову, яка не мала промахів після трьох стрільб і показувала непогану швидкість. Але чотири неточні вистріли на останньому рубежі відкинули її аж у третій десяток.

Юлія Джима, маючи у пасиві одне штрафне коло, не показала високої швидкості, тож фінішувала 18-ою.

А Валя Семеренко зуміла випередити лише Міріам Гьосснер, адже німкеня настріляла аж десять штрафних кіл.

Першу ж перемогу у сезоні здобула фінка Кайса Мякяряйнен, яка на 12 секунд випередила чешку Габріелу Соукалову.