Олена Підгрушна: "Хочеться повернутися і бути там, де я і була"

05 квітня 07:25
Переглядів: 262
підгрушна

Титулована тернопільська біатлоністка прокоментувала своє рішення повернутися у великий спорт

- Чи складно було прийняти рішення, пропустивши лише один сезон, повернутися в спорт?
- Не скажу, що рішення складне, але серйозне. Пройшов рік, ми пробували, але не вийшло те, що було задумано. Плюс, у мене на даний момент чоловік мобілізований і він служить. І ось так от все стало складатися, та ще й з'явилося неймовірне бажання повернутися. Хочеться знову рухатися, знову в команду, в те життя, в якому я була 15 років. І я вирішила повернутися. Тим більше, ми подумали, що якщо зараз не вийшло з народженням дитини, то дай Бог, будемо намагатися після ОІ-2018. Але тоді вже точно ніхто нікуди поспішати не буде, і сподіваюся, до того часу вже буде стабільність в Україні.

- Що вам дав той рік, який ви провели поза спортом?
- У Міністерстві робота цікава, але неймовірно складна. Тому що це з одного боку і політична посада, а при тій ситуації, яка зараз в країні, складно починати щось. Але з іншого боку, це величезний досвід. Я побачила спорт інакше, хоча спортсмени раділи, що я прийшла, бо розумію їх, як спортсменів. Але мені тепер буде легше спілкуватися з тренерами, тому що я розумію, на що вони йдуть, щоб ми досягли успіху. Багато справ було розпочато, звичайно, не все було завершено, бо не так просто зламати ті схеми, які працювали роками. Але я буду потроху передавати справи і сподіватися, що всі починання будуть успішно реалізовані.

- Як гадаєте, легко зумієте переключитися знову на спорт?
- Я думаю, що назад повернутися до тієї роботи, яку я робила 15 років, буде набагато простіше.

- А конкуренції не боїтеся?
- Я дуже позитивно ставлюся до конкуренції, і чим гостріше і красивіше вона буде, тим краще нам буде боротися на міжнародній арені. У нас були такі підготовчі сезони, коли нас ставили в пару з Валею Семеренко, і ми з нею відпрацьовували ривки - то старт, то фініш, то ще щось, і так готували один одного. І це прекрасно буде, якщо у нас молодь така ж. Якщо буде, з ким боротися, це тільки на краще буде.

- А у вас особисто, які цілі, можна чекати повернення колишньої Олени Підгрушної?
- У мене одна мета - повернутися, як Підгрушна, а не займати які-небудь 50-і місця. Мені хочеться повернутися і бути там, де я і була. Звичайно, я не ставлю фундаментальних завдань перед собою, тому що я рік пропустила. Але ж у нас є приклад Дорін-Абер, яка продемонструвала, що через півроку після народження дитини можна виграти чемпіонат світу, так що все можливо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: