Олена Підгрушна лазила крізь обруч разом зі школярами

02 травня 18:15
Переглядів: 197
Підгрушна

В останній день квітня у Києві відзначили 110-ту річницю з дня народження одного з фундаторів легкої атлетики України Зосима Синицького. Свято, присвячене цій даті, відвідали відомі спортсмени та функціонери.

Зокрема, олімпійська чемпіонка та віце-президент Федерації легкої атлетики УкраїниНаталія Добринська, бронзовий призер чемпіонату світу з п´ятиборства Аліна Фьодорова, переможниця марафону в Осаці Тетяна Гамера-Шмирко, бронзовий призер чемпіонату світу зі стрибків у висоту Віта Паламар і срібний призер юнацького чемпіонату світу зі стрибків у висоту Ірина Герщанко.

Звернення від міністра молоді та спорту Дмитра Булатова зачитала його заступникОлена Підгрушна.

"Усі перемоги на будь-яких змаганнях, Олімпіадах, як спортивних, так і наукових, починаються зі шкільних лав. Вірте, що переможете, і це обов'язково справдиться", - додала від себе олімпійська чемпіонка Сочі.

Легкоатлетичне свято пройшло у Києво-Печерському ліцеї №171 "Лідер" не випадково. Викладач фізкультури Ліана Копилова однією з перших в Україні почала впроваджувати на уроках дитячу легку атлетику.

Президент ФЛАУ Ігор Гоцул подарував ліцею новий комплект обладнання для дитячої легкої атлетики.

"Ми маємо займатися не лише спортом вищих досягнень, а й опікуватися дитячим спортом", - зазначив функціонер.

Зіркові гості також приєдналися до свята. Вони разом з учнями мали на швидкість пролізти крізь обруч в один та інший бік. Переможцем стала команда Ірини Геращенко. Але пам´ятні медалі школярі вручили всім спортсменам та офіційним особам.

Додамо, що Зосима Синицький був справжнім новатором легкої атлетики. Він запровадив тренування протягом усього року, а також ввів у підготовку легкоатлетів управи зі штангою, за що був жорстко розкритикований. Проте результати учнів Зосими Петровича говорили самі за себе: олімпійський чемпіон Віктор Цибуленко, призер Олімпійських ігор Надія Коняєва, чемпіон Європи Євген Буланчик.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: