Олена Підгрушна: "Львів та Карпатські гори є чудовим місцем для проведення Олімпіади"

14 травня 08:49
Переглядів: 230
підгрушна

Реалізація олімпійського проекту «Львів-2022» сприятиме значному покращенню інфраструктури для активного відпочинку в Карпатах та зміцненню економіки регіону. Львів та Карпатські гори є чудовим місцем для проведення олімпійських змагань.

На цьому наголосила заступник міністра молоді та спорту України Олена Підгрушна у Львові 7 травня під час відеоконференції між Заявковим комітетом «Львів-2022» та Міжнародним олімпійським комітетом, інформує прес-служба ЛОДА.

«Уряд України розуміє силу спорту й олімпійських цінностей як чинників розвитку країни, – зазначила Олена Підгрушна. – Ми докладемо усіх зусиль, аби наша спільна олімпійська мрія стала реальністю у Львові».

Нагадаємо, місто Львів продовжує участь у процесі визначення міста-господаря зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року. На сьогодні Заявковим комітетом «Львів-2022» було подано до Міжнародного олімпійського комітету заявковий документ та файл. Місто, яке прийматиме XXIV зимові Олімпійські ігри, оберуть в липні 2015 року на засіданні МОК в Куала-Лумпурі (Малайзія).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: