Олена Підгрушна на Олімпіаді-2010 в Ванкувері

24 січня 23:25
Переглядів: 570
підгрушна

Великі надії на здобуття медалей під час зимової Олімпіади-2014 в Сочі, українські шанувальники спорту покладають на біатлон, і зокрема на Олену Підгрушну - капітана нашої збірної.

До вашої уваги результати Олени Підгрушної на попередній Олімпіаді в Ванкувері у 2010 році.

Естафета - 6 місце. Олена розпочинала першою в нашій збірній цю гонку і використавши один додатковий патрон передала естафету Валі Семеренко на 4 позиції, показавши 5-ий час на лижні.

Індивідуальна гонка - 32 місце. Найгірший результат Олени на цій Олімпіаді. На другому вогневому рубежі, Олена допустила 2 промахи. Хоча і суперниці грішили у стрільбі, але  39-ий результат на лижні не дозволив тернопільчанці піднятись вище.

Спринт - 18 місце. У цій гонці результат на лижні був вже кращим - 20-ий результат поміж усіх учасниць. Після першого кола Олена перебувала на 32-ій позиції, але зуміла додати і посісти місце в чільній двадцятці. Можливо, якби не один промах в стрільбі стоячи, можна було б поборотись за участь в квітковій церемонії.

Гонка переслідування - 21 місце. На жаль промахи на першому та останньому вогневих рубежах не дозволили Олені покращити результат в спринті. Фінішувала Підгрушна в компанії Оксани Хвостенко і Валі Семеренко, які посіли відповідно 22 і 23-ті сходинки. На лижні Олена показала 33-ий результат.

Мас-старт - 12 місце. У гонці найсильніших біатлоністок планети, олена показала найкращий результат серед наших дівчат, допістивши, як і вгонці переслідування по одному промаху на першому та останньому вогневому рубежі. Найкращим серед українок був і час на лижні.

За останні 4 роки капітан нашої збірної суттєво додала в швидкості. Та і в стрільбі, незважаючи на певні негаразди на останніх етапах, більш-менш стабільні показники. Ну і звичайно досвід, з яким Олена вирушить на тогорічну Олімпіаду. Все це в комплексі дають надію, що тернополянка порадує українських вболівальників вдалими виступами в Сочі. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: