Олена Підгрушна: "Надіюсь, що не буду лідером збірної України"

02 листопада 16:30
Переглядів: 337
Підгрушна

Капітан жіночої збірної України з біатлону Олена Підгрушна під час веб-конференції на XSPORT.ua розповіла про омолодження команди.

- Надіюсь, що нове молоде покоління мене обійде і докаже, що воно сильніше і я не буду лідером команди. Я щиро на це надіюсь. На сьогоднішній день маємо те що маємо. Я капітан і буду оберігати цю команду, як  щось цінне і дороге для мене.

Дуже класні дівчата, дуже багато бажання, потенціалу, енергії, оптимізму. Вони напевно дивляться на нас, як я себе називаю «бабця, куди мені до вас» сміються і в той же час ну раз Олена Михайлівна це робить ми теж це можемо. Ми їх називаємо «наші діти», у нас різниця більше десяти років. Дівчата дуже шанобливо ставляться і до мене і до тренерів і до всіх старших. Але дуже прикольно коли на трасі я дивлюсь на них і думаю «я ж не можу молодим програти», а вони «ми ж не можемо бабці програти». Посміємося, пожартуємо, але тягнемо один одного. Я отримую від них оцей азарт, молодість, всі позитивні емоції, а вони переймають досвід. Я завжди за конкуренцію, це здорова конкуренція, це повинно бути в команді. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: