Олена Підгрушна: "Під час гонки почула у спину слово "війна", кричали йди воюй, а не бігай"

05 березня 07:48
Переглядів: 11313
підгрушна

Українська біатлоністка, майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка Олімпійських ігор в Сочі, чемпіонка світу, 5-разова чемпіонка Європи, переможниця і призерка етапів Кубка світу з біатлону Олена Підгрушна повернулась додому. В Тернопіль.

Сьогодні вона зустрілась з тернопільськими журналістами та розповіла про участь в Олімпійських іграх в Сочі. За її словами Олімпіада в Сочі була організована краще, ніж у Ванкувері.

— Все було гарно, яскраво. Організатори робили все, щоб ми були в комфортних умовах. Виклали максимум при таких погодних умовах. Селище, де ми жили, було затишне, почувала себе як вдома.

Перед Олімпіадою Олена була хвора,тому саме через це не могла викластись на повну. Вона була не в тій формі, яка має бути на олімпійській гонці. Але амбіції прийшлось взяти в кулак і реалізуватись в естафетній гонці, — каже дівчина.

Розповіла спортсменка і про випадок, як під час змагання, її ображали російські вболівальники.

— Це було лише раз . Під час гонки почула у спину слово "війна", кричали йди воюй, а не бігай. Але всі інші вболівальники нормальні адекватні люди. Багато з них нас чекали після всіх інтерв’ю різним ЗМІ, щоб отримати наші автографи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: