Олена Підгрушна: "Після сьогоднішнього дня думаю про те, щоб повернутися в спорт"

25 квітня 08:04
Переглядів: 1900
підгрушна

Олена Підгрушна поділилася емоціями після перемоги в номінації «Краща спортсменка України».

Про номінацію «Краща спортсменка України»

- Загалом для мене «Герой року» - це велика подія і я вже не перший рік лауреат. Як і цього року, завжди ми нашою командою біатлоністок були номіновані на звання «кращої команди року». Те, що за підсумками минулого року я потрапила в номінацію «спортсменка року» - це для мене, звичайно, особисте досягнення. А то, що мені ще вдалося і перемогти в цій номінації, це щось неймовірне. На сьогоднішній день я піднялася ще на одну сходинку вгору. Ця перемога була по-справжньому несподіваною, тому що я знала, що у мене серйозні суперниці в даній номінації, і у дівчаток високі досягнення. До останнього я не знала, хто буде переможцем, і коли назвали моє прізвище, були такі переживання, які важко описати словами.

Про подаровану машину

- Що стосується подарунка, то це був ще один неймовірний шок. Адже коли чогось чекаєш, це сприймається якось не так. А це, звичайно, бонус, якщо можна так сказати. Спасибі, звичайно, за такий подарунок пану Колесникову, у зв'язку з цим я сповнена позитивних емоцій. Напевно, повірю в цю машину лише тоді, коли сяду в неї і поїду.

Про ймовірне повернення у великий спорт

- Я говорила, що я ще думаю в яку сторону мені рухатися. Але після сьогоднішнього дня, думаю, ці сумніви таки переважать у бік того, щоб повернутися в спорт і потім, як мінімум, опинитися в номінації «повернення в спорт».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: