Олена Підгрушна подала декларацію про доходи

09 квітня 08:15
Переглядів: 324
підгрушна

Ти цивілізована людина, то ж розумієш, що своєчасно сплачені податки – це реальна допомога і підтримка малозабезпеченим верствам населення, це розвиток інфраструктури регіону. Ці надходження забезпечать можливість реалізації соціальних програм, підвищення життєвого рівня населення.

Про це говорить і олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна, яка днями завітала у Тернопільську об’єднану ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області для виконання свого конституційного обов’язку — декларування доходів.

— Я переконана, що, декларуючи доходи і сплачуючи податки, кожен громадянин України приносить користь, перш за все, рідному місту. Саме з цього починається і розвиток нашої держави, — додала вона.

Її радо зустріли очільник інспекції Петро Якимчук та фахівці відомства. Поцікавились її спортивними здобутками та враженнями від олімпіади в Сочі. Також пані Олена поділилась планами на майбутнє та побажала усім добробуту та порядності у своєчасній сплаті податків. Петро Миколайович висловив думку, що саме власний приклад місцевих знаменитостей неабияк спонукатиме тернополян до виконання конституційного обов’язку. Адже сьогодні люди мистецтва, знані у місті меценати, відомі спортсмени користуються авторитетом і повагою серед мешканців Тернополя.

— Таке волевиявлення є публічним прикладом сформованої високої податкової культури, — зазначив Петро Якимчук.

Нагадаємо, що окрім "золота" на Олімпіаді в Сочі 2014 року, біатлоністка Олена Підгрушна виграла чемпіонат Світу та стала п’ятиразовою чемпіонкою Європи з цього виду спорту. Крім цього вона є переможницею і призеркою етапів кубка Світу з біатлону.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: