Олена Підгрушна: "Поки молодь не може нас обіграти, нехай тренується, а бігати будемо ми"

28 березня 08:40
Переглядів: 255
підгрушна

Біатлоністка збірної України Олена Підгрушна розповіла про відновлення після сезону і повернення в команду Валентини та Віти Семеренко

Зараз я вже відчуваю себе набагато краще, тільки недавно перестала кашляти, і зараз у мене йде відновлення. Я поїхала в гори, покататися на гірських лижах, тому що тут не таке навантаження на дихальні шляхи. Ось так поєдную реабілітацію та відпочинок. Трохи покатаюся - і можна знову починати тренування.

Мені в першу чергу потрібно поправити здоров'я, тому поки побуду вдома. Буду проводити легкі тренування, щоб підтримувати форму. Але, звичайно, потрібен і відпочинок, можливо, вийти поїхати на море. Хочеться відпочити і набратися емоцій, щоб було бажання змагатись і працювати ще рік.

- У вас нинішній рік теж ювілейний, вам виповнилося 30 років в січні. Як змінилося ваше самовідчуття?

- Ось зараз я, нарешті, відчуваю себе дорослою. У мене не було великого бажання щось святкувати, але команда була поруч, і всі хотіли привітати, тому захотілося зробити невеличке свято. Вийшло дуже весело і дружно.

- Складається враження, що ви ще більше схудли. В чому причина?

- Мені останнім часом всі говорять, що я помолодшала, що виглядаю практично як дівчинка. Але насправді вага у мене щороку коливається в межах 5-7 кг.
Влітку я набираю вагу за рахунок м'язової і жирової маси, а на сезон організм скидає вагу, щоб було зручно бігати. В принципі, з року в рік я приблизно в одній вазі закінчую сезон.

- У цьому сезоні в команду повернулися сестри Семеренко і почали виступати. Як по-вашому, це позитивний момент перед олімпійським сезоном, або варто оновлювати команду?

- Якщо спортсмен повертається, значить, йому є ще що сказати. Я це знаю по собі. Якщо спортсмен повертається з бажанням, то він в будь-якому випадку буде сильніше, ніж будь-яка молода спортсмен.

Звичайно, оновлювати команду потрібно, але поки молодь не може нас обіграти, нехай тренується, а бігати будемо ми. Ніхто ніколи не ставить в команду на прізвище або за віком, ставлять найсильніших.

В цьому році себе прекрасно зарекомендувала Анастасія Меркушина. Ніколи не було питання про те, ставити її чи Валю Семеренко як більш досвідчену спортсменку. Настя була сильніше і була в команді.

Але те, що сестри Семеренко повернулися, а Віта ще й красиво, з подіумом, це дуже приємно для всіх. Буде команда, будуть досвідчені дівчинки, буде справжня робота, а молоді буде на кого рівняти, і швидко рости.

- Як ви поставилися до того, що у Росії забрали ЧС-2021?

- Я ніяк не можу до цього ставитися через те, що я не володію на 100% всією інформацією. Чи то цей чемпіонат у Росії забрали, то вони самі його віддали? Чи був факт прийому допінгу у спортсменів, адже до сих пір триває розслідування і ще не названі імена і прізвища винних. А коли немає інформації, то які може бути думка? - Сказала Підгрушна.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: