Олена Підгрушна: "Поки не народжу, в спорт не повернуся"

01 липня 07:51
Переглядів: 350
підгрушна

Тернопільська біатлоністка, олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна побувала на прем'єрі фільму «Ліга мрії». Спортсменка, а нині і заступник міністра молоді та спорту України поділилася враженнями від перегляду кіно, а також розповіла про продовження своєї кар'єри у великому спорті:

«Тут на прем'єрі все бурхливо, активно, цікаво і весело. Так з одного боку. А з іншого боку все одно сумно. Приходиш додому, вмикаєш новини і мрієш тільки про те, щоб все це скоріше закінчилося і знову нормальне життя повернулася в Україну.

Для того, щоб приступити до нової роботи мені потрібно було якийсь час, потрібно було і з колективом познайомитися, і перебудується. Тому що спорт - це одне, а робота держслужбовця - зовсім інше. Зараз вже багато роботи. Відбувається багато нарад, збираються робочі групи. Ось недавно у нас пройшов круглий стіл спільно з Міністерством освіти, говорили про уроки фізичного виховання в школах.

Кожен день відбуваються які-небудь події, куди запрошують взяти участь. А це теж популяризація спорту. І кожен раз я прошу, коли спілкуюся зі ЗМІ, щоб повернули спорт на телеканали, повернули новини спорту, зробили спортивну рекламу.

Зараз я відповідаю за неолімпійські види спорту. І тут проблем набагато більше. В олімпійських видах чітко все прописано. Та їх і не так вже й багато. А ось неолімпійських видів набагато більше, і скрізь свої проблеми. Ми зараз, звичайно, точково розбираємо. Поки я не готова сказати, що за два місяці я зробила щось «Ух!». Але кожен день навіть після роботи я намагаюся їздити підтримувати спортсменів.

Ще раніше я прийняла рішення про те, що хочу піти в декрет. І поки я не народжу дитину, я назад не повернуся. Це я так для себе вирішила. А як вийде, побачимо. Можливо, через місяць все поміняється. Як от після Олімпіади - через два місяці абсолютно помінялася моє життя»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: