Олена Підгрушна посіла 3 місце у спринтерській гонці в Оберхофі

03 січня 20:12
Переглядів: 771
підгрушна

Вже в перший день четвертого етапу Кубка світу в Оберхофі збірна України здобуває подіум! У спринтерській гонці у жінок своє перше призове місце в цьому сезоні завоювала Олена Підгрушна! Шоста жіноча гонка поспіль у Кубку світу закінчується медалями для нашої збірної!

Погодні умови до жіночій гонці не стали кращими в порівнянні з чоловічою. Як підсумок - з 89 учасниць лише четверо обійшлися без промаху, і дві з цієї четвірки - представниці збірної України! І якщо Віті Семеренко форма поки не дозволяє претендувати на подіум (17-е підсумкове місце), то Олена Підгрушна блискуче пройшла не тільки два вогневих рубежі, але і дистанцію, особливо її останнє коло.

На момент фінішу Підгрушної, Оена боролася за проміжне лідерство з Кайса Макаряйнен. Але фінська біатлоністка зуміла виграти у капітана нашої збірної сім секунд на фініші. Правда, лідером Макаряйнен залишалася не більше 10 хвилин - саме стільки часу знадобилося на те, щоб Дар'я Домрачева з півхвилинними перевагою перетнула фінішну межу першою! Дебютна перемога лідера білоруської збірної в сезоні!

Але не тільки високому місцю Олени Підгрушної можуть радіти сьогодні українські вболівальники. Чергову гонку топ-класу провела Валя Семеренко. Фінішувавши сьогодні шостою, Валя вийшла на друге місце в загальному заліку Кубка світу, відстаючи від Габріели Соукаловой всього на 3 очки! Сама ж лідер Кубка світу закінчила спринт 26-ю.

Відразу за Соукаловой у фінішному протоколі розташувалася Наталія Бурдига, якій навіть два промахи не завадили набрати кубкові очки. Ще одна наша учасниця, Марія Панфілова, в гонці переслідування стартує з 48-й позиції.

У загальному заліку Кубка світу крім прогресу Валі Семеренко, відзначимо і підйом Олени Підгрушної на п'яту позицію і відставання від лідера всього 26 очок. Юлія Джима, яка в спринті не фінішувало, опустилася на 11-е місце, а Віта Семеренко, навпаки, піднялася до двадцятки найкращих.

У Кубку націй збірна України лідирує вже більш впевнено. Набравши за гонку 410 балів, наша команда тепер випереджає суперниць на 80 очок. А на друге місце вийшла збірна Норвегії, що обійшла невдало виступивших у спринті німецьких спортсменок.

Завтра в Оберхофі пройдуть гонки переслідування.

1. Дар'я Домрачева (0+1) 23:06.7
2. Кайса Макаряйнен (0+2) +29.8
3. Олена Підгрушна (0+0) +36.4
...
6. Валя Семеренко (1+1) +1:11.6
17. Віта Семеренко (0+0) +1:44.3
27. Наталія Бурдига (1+1) +2:14.2
47. Марія Панфілова (2+1) +3:06.6
  Юлія Джима (3 +2) - не фінішувала

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: