Олена Підгрушна посіла сьоме місце у спринті сьомого етапу КС-15/16 з біатлону

18 березня 09:22
Переглядів: 65
Підгрушна

У Ханти-Мансійську жіночим спринтом стартував дев’ятий, останній у нинішньому сезоні-15/16 етап Кубка світу з біатлону.

На дев’ятому етапі Кубка світу з біатлону в Ханти-Мансійську завершилася жіноча спринтерська гонка, в якій найкращою з українок стала аспірнатка Львівського держанвогоуніверситету фізичної культури Олена Підгрушна з сьомим результатом.

Що стосується інших представниць нашої команди, то Юлія Джима показала 26-й результат, Ірина Варвинець – 49-а, а Яна Бондар – 58-а. Додамо, ща Валентина Семеренко з невідомих причин не вийшла на гонку.

А найкращою сьогодні стала фінка Кайса Макарайнен, що виявилася на трасі настільки швидкою, що навіть штрафне коло не завадило їй у боротьбі з більш точними суперницями.

Друге місце дісталося Габріелі Соукаловій. Після стійки чешка навіть вийшла лідером, але на останньому колі не втримала перемогу під натиском Кайси.

Третьою фінішувала натхненна успіхами домашнього чемпіонату світу норвезька біатлоністка Марті Олсбю.