Олена Підгрушна: "Потрібно гідно завершити цей складний сезон"

24 лютого 09:37
Переглядів: 287
підгрушна

Олімпійська чемпіонка в біатлонній естафеті — про події в Києві та тріумф у Сочі.

Жіноча збірна України виграла естафетну гонку на Олімпіаді в Сочі. Цей успіх був дуже символічний для спортсменок і всього українського спорту. І справа не тільки в подіях, що відбуваються в Києві. Ця золота медаль стала другою в історії незалежної України. 20 років тому на Іграх у Ліллехаммері на першу сходинку п'єдесталу піднялася фігуристка Оксана Баюл.

— Хочемо присвятити цю медаль всій Україні. Тим більше що це перша олімпійська медаль для нашої країни в біатлоні — сказала Підгрушна.

— Чи сильно тиснули на команду події, що відбуваються в Києві?

— Ми професіонали в своїй справі. Більше 15 років готувалися до цього старту і, незважаючи на всі трагічні події, намагалися сконцентруватися на майбутній гонці і зробити все, щоб добитися хорошого результату. Думаю, ця перемога порадує всіх жителів України.

— Ваш чоловік бере активну участь у подіях на Майдані. Як він підтримував вас у ці хвилини?

— Після попередніх стартів у мене були хвилини розладу. Спасибі йому за те, що він намагався повністю усунути мене від подій на Україні і ми не знаємо здебільшого відбувається. Багато в чому завдяки цьому у нас була можливість спокійно тренуватися. Чоловік дзвонить мені перед кожним стартом і говорить тільки, що дуже любить і завжди вірить у мене.

— Які плани на майбутній сезон?

— На даний момент у нас попереду три етапи Кубка світу, і тільки після цього я буду думати про майбутнє. Потрібно гідно завершити цей складний сезон.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: