Олена Підгрушна: "Претензій до себе вистачає"

20 грудня 14:30
Переглядів: 79
Підгрушна

Капітан жіночої збірної України підсумувала результати спринтерської гонки та персьюту.

— Олена, чиє було рішення, що ти не бігтимеш сьогодні?

— Те, що я не бігла, це буле спільне рішення — моє і тренерів. Враховуючи те, що я пропустила минулий рік, завжди краще зробити паузу за цих обставин, ніж, стартуючи з 40-го міста, намагатись потрапити в 20-ку. Тим більше, що всі стріляли добре, і я мало що могла зробити.

— Які враження від першої гонки?

— Претензій до себе вистачає. Просто день, мабуть, не наш був. Сказати, що я одна випала, чи хтось інший, не можна, просто пішов спад. Що до цього призвело. Можливо те, що ми десь менше в горах готовилися до сезону. Тобто, тут якісь системні моменти… Можливо, цей день відпочинку надасть мені більше сил.

— Як спостерігалось за сьогоднішньою гонкою зі сторони?

— Я раділа, що не бігла, дивлячись як важко працювали дівчата. Тут висота, і завжди важко бігти. Хтось боровся, а хтось, коли була хоч якась можливість відпочивати, намагався відпочивати.

— Чим викликані промахи наших дівчат, насамперед вчора?

— Це гори. Вони намагались когось доганяти, а через це збивалося дихання. В Хохфільцені до стрільбища підходиш з підйому, а тут, в Поклюці інша специфіка: підйом-спуск, підйом-спуск, а потім затяжний спуск перед стрільбищем. Пульс збивається…

— Що чекаєш від завтрашньої гонки? Якусь тактику розробила?

— Як казав мій тренер "Нуль, нуль, на фініш розштовхався…" Не знаю, все видно буде по ходу. Не можу сказати сьогодні, що буде завтра.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: