Олена Підгрушна ще не отримала преміальних за золото Олімпіади

03 березня 10:06
Переглядів: 470
бринзак

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак заявив, що переможці жіночої естафети на Олімпійських іграх в Сочі не отримали преміальних.

- Ніяких преміальних за медалі Олімпіади в Сочі наші дівчата поки не отримали. Казна України порожня, і цих грошей, наскільки ми розуміємо, у держави просто немає. У суботу я зустрівся з командою, пояснив ситуацію. Пообіцяв, що ми обов'язково вирішимо це питання, але поки їм варто зосередитися на виступах в останніх етапах Кубка світу. Зараз дівчата вже полетіли на змагання. Вони все прекрасно розуміють і ніхто не загострює увагу на цій проблемі.

Що стосується розмірів преміальних, то за золото в жіночій естафеті кожна дівчина повинна отримати від держави 125 тисяч доларів, плюс половина цієї суми покладена тренерам команди. Крім того, за бронзу в спринті Віті Семеренко покладається 55 тисяч доларів і стільки ж її наставнику. Як і в Росії, у нас є додаткові виплати від регіонів і спонсорів. Але, повторюся, поки до них справа не дійшла. Ми плануємо вирішити це питання до 29 березня. На цей термін у нас заплановано свято «Герой спортивного року». Ми підведемо підсумки зимового сезону, ще раз привітаємо наших дівчат. І, сподіваюся, порадуємо їх заслуженими преміями.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: