Олена Підгрушна: "Вболівальники на трасі згадували війну і кричали в спину "промахніться, падайте"

22 лютого 07:48
Переглядів: 3068
підгрушна

Олімпійська чемпіонка в естафеті Олена Підгрушна після фінішу заявила про те, що вболівальники на стадіоні поводилися неспортивно.

"Промовчати неможливо. Вперше в житті бачила таке, хоча зазвичай російські вболівальники добре підтримують українських спортсменів: на трасі і на трибунах. Завжди так само радіють і вболівають за нас, як і ми - за російських спортсменів.

Сьогодні ми бачили, як російські вболівальники раділи промахам Валі Семеренко, як російські вболівальники кричали нам по трасі, згадуючи війну, як кричали "промахніться, падайте" і так далі.

Я бігла і не вірила в те, що таке можуть кричати російські вболівальники. Це не ті люди, які виходять на трасу і вболівають за спорт . Ті крики і вигуки, які були на трасі просто не вкладаються в голові. Відмовляюся вірити в те, що росіяни так можуть. А це факт", - зазначила біатлоністка .

"Це почалося з першого етапу . Настільки важко було перенести. Російська сторона, навпаки, повинна підтримувати українців. Ти біжиш, тебе залишають сили, а тобі в спину кричать таке. Звичайно, деякі підтримували. Спасибі їм за це", - сказала Семеренко в ефірі "НТВ Плюс".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: