Олена ПІДГРУШНА: "Втрачене наверстаємо у Рупольдингу..."

11 січня 18:55
Переглядів: 407
Default Image

Спринтерська гонка, що пройшла 8 січня, для тернополянки Олени Підгрушної стала останньою на етапі кубка світу в Оберхофі.

У мас-старті, що проходив 9 січня, наша землячка участі не брала. Спринтерську гонку вона припинила через погане самопочуття. Після цієї гонки Олена Підгрушна, яка 9 числа відсвяткувала 24-й день народження, відповіла на запитання biathlon.com.ua
- Олено, перше і найголовніше запитання: як почуваєшся?

- Чесно кажучи, не дуже. Нічого серйозного, швидше за все, немає, але є невисока температура. Та й організм ослаблений. Бігти в такому стані було непросто.

- Що трапилося на трасі під час спринту? Ти вирішила зійти саме за станом здоров'я?

- Ми заздалегідь так планували: якщо піде гонка і складеться стрільба, буду боротися до фінішу, якщо ні - зійду. Я стартувала вже хворою, але потрібно було набирати очки для мас-старту. Ну, а оскільки не вийшло і я випала з тих 25-ти, які потрапляють у гонку - нічого страшного, буде більше часу на відновлення. Врешті-решт, краще втратити ці 10-15 очок, але якісніше підготуватися до Рупольдінгу і надолужити згаяне там.

- Через який час після другого рубежу ти зійшла?

- Практично відразу. Ще коли була на штрафних колах, мені президент федерації показав знаком сходити. Я спустилася до представників команди, ще раз уточнила, і вони мене зупинили.

- Можна сказати, що на стані здоров'я позначився виступ в естафеті?

- Як би там не було, головне, що в Оберхофі я пробігла там, де повинна була пробігти. Я взагалі не знаю, чому так відбувається, але ще жодного разу в Оберхофі я не виступала в хорошому стані. Третій рік тут виступаю і втретє бігаю не зовсім здоровою. І багато хто в нашій команді постійно тут хворіють.

- Після спринтерської гонки наша команда вийшла на друге місце в Кубку Націй. Вітаємо тебе, як капітана збірної!

- Спасибі велике! Це, до речі, теж була одна з причин, чому я виходила на старт. Але коли тренери і президент побачили, що три дівчини біжать на хороший результат, мені дозволили зійти. Хоча ніхто мене, звичайно, силоміць не змушував стартувати хворою...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: