Олена Підгрушна: "Виконую в 5 разів більше роботи"

22 жовтня 15:57
Переглядів: 129
Олена Підгрушна

Капітан жіночої збірної України з біатлону Олена Підгрушна під час веб-конференції на XSPORT.ua розповіла про свою підготовку.

- Цей сезон сильно відрізняється від попереднього. По крайній мірі, в моїй підготовці. Тому, що збільшилися силова підготовка і обсяги навантажень. Спочатку я говорила, що я в 3 рази більше роботи роблю, а після останнього збору, що в 5 разів більше роботи виконую.

Проаналізувавши минулий рік, в мене був дуже маленький об’єм роботи. Але це було абсолютно правильно, щоб після паузи я витримала це навантаження, втягнулася в роботу і витримала весь сезон. Але ми говоримо зараз про Корею і про наступні Олімпійські ігри, і звичайно, що мені потрібен такий об’єм роботи, закласти цю базу і основу. Тому цього року абсолютно інша підготовка. Слава Богу жива-здорова, без травм, без катаклізмів. Витримала! Я вже дуже хочу стартувати, хочу бігти. Чекаю цього сезону.

Мені цікава робота з Урошом. Цікава підготовка, яка пройшла цього року. Хочеться реалізувати себе і побачити, що я зможу показати на лижні проти своїх суперників.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: