Олена Підгрушна: "Я на сьогодні знаю багато проблем спорту зсередини"

02 квітня 08:45
Переглядів: 287
підгрушна

Заступник Міністра молоді та спорту України Олена Підгрушна відвідала Тернопільщину з робочим візитом. В обласному центрі вона провела зустріч з керівниками спортивних організацій та федерацій, які діють на теренах області. На зустрічі також були присутні голова ТОДА Олег Сиротюк та голова обласної ради Василь Хомінець.

— Мені дуже приємно бачити усіх присутніх, — зазначила Олена Підгрушна. — Оскільки зазвичай ми збиралися або окремо ФСТ "Колос" або управління. Тепер тут є представники різних спортивних установ, сподіваюсь наша зустріч принесе свої плоди. Можливо, я дуже молодий заступник міністра, і багато хто скептично до цього ставиться. Але я на сьогодні знаю багато проблем спорту зсередини, як спортсмен. І перебуваючи уже кілька днів на посаді розумію, що більшість чиновників знають про ці проблеми ззовні, тому що їм доносять одну інформацію, а в дійсності є зовсім інший стан речей. І я буду якраз тією ланкою, яка буде доносити правдиву інформацію, яка існує та всю проблематику, яка є у нас та в інших областях України.

Про проблеми, які є в області у галузі спорту присутнім розповів начальник управління з питань фізкультури і спорту Ігор Підгайний. Він зокрема, зазначив, що в області дуже слабка матеріально-технічна спортивна база: спортивні зали у звичайних та спортивних школах не відповідають вимогам, які є зараз для занять дітей.  Наголосив він також на тому, що потребує реконструкції та перебудови Кременецька санна траса. На те, щоб траса відповідала міжнародним стандартам необхідно близько 2,5 мільйонів гривень. Але для того, щоб там тренуватися у найближчий час необхідно на поточні ремонти 750 тисяч гривень. Йшлося також про те, що фінансування потребують також база зі стрибків з трампліна у Кременці та біатлонна база у Підгородньому.

Чи вдасться заступнику Міністра Олені Підгрушні посприяти тому, щоб Тернопільщині виділили необхідні кошти, буде відомо пізніше. Адже, за її словами, у держбюджеті цього року фінансування галузі спорту скоротили до 30 відсотків.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: