Олена Підгрушна: "Я побачила виступ чемпіонки Олени Зубрилової і була вражена і спортом, і спортсменкою"

17 лютого 12:49
Переглядів: 1842
підгрушна

ПРО ВИБІР СПОРТИВНОЇ КАР'ЄРИ І ЛЮДЕЙ-ОРІЄНТИРІВ

Ці два питання в моїй історії з'єдналися - я побачила виступ чемпіонки Олени Зубрилової і була вражена і спортом, і спортсменкою. Мене прямо таки захопив цей дует - лижі і стрілянина. Ну а познайомив мене з цим видом спорту мій учитель фізкультури.

ПРО ЗБІР ПЕРЕД ТРЕНУВАННЯМ І КОСМЕТИЧНІ ПРОЦЕДУРИ

Ми, перш за все, жінки, і незважаючи на збори, тренування і змагання, теж хочемо відчувати себе красивими і доглянутими. Хоча б один раз на тиждень намагаємося наносити маску. А коли у нас випадає день відпочинку, ми з задоволенням присвячуємо половину його ритуалам краси.

ПРО ПРОБЛЕМНІ МОМЕНТИ  

В середньому в день у нас два тренування, і мінімум три рази ми вмиваємо обличчя. Тому головне для нас - використовувати такі креми, масла, сироватки, які відновлюють, заспокоюють і захищають обличчя. Адже ми постійно піддаємо його холоду і вітру. Головне в косметичних засобах для нас - це швидкість дії і ефективність. За стільки років у спорті кожен з нас вже знайшов свої «ідеальні» креми і масла, які допомагають захищати шкіру від перепадів температур, вітру, морозу.

ПРО ХАРЧУВАННЯ  

Організм спортсмена за стільки років уже сам знає, що йому необхідно. Важливо до нього просто прислухатися. Іноді це може бути навіть шоколад. А взагалі ми дотримуємося режиму і це стосується харчування в тому числі - воно у нас триразове, але якщо не вистачає енергії, то можемо перекусити, наприклад, енергетичним батончиком.

ПРО ПРОЦЕДУРИ

Мені здається, що не тільки процедури є важливими для відновлення, а й стан душі - коли ти відчуваєш себе коханої або щасливою, то ти автоматично відчуваєш себе красивою і повною сил.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: