Олена Підгрушна: "Я з піднесеним настроєм оптимізмом повертаюся у великий спорт"

27 березня 17:22
Переглядів: 363
підгрушна

Олімпійська чемпіонка та чемпіонка світу Олена Підгрушна прокоментувала своє рішення повернутися у великий спорт.

Також титулована українська біатлоністка поділилася думкою про нового наставника жіночої збірної і заявила, що конкуренцію в команді тільки вітає.

Про рішення повернутися у великий спорт

"За останній тиждень, коли я остаточно для себе все вирішила, коли почався цей перехідний період спілкування з тренерами, президентом Федерації, Міністром, моя помічниця зауважила: "Олено Михайлівно, ви такі щасливі!". І правда, я з піднесеним настроєм оптимізмом повертаюся. Навіть і не думала, що таке можливо".

Про підтримку форми

"Я не переставала рухатися, десь на лижах, в Києві багато можливостей: клуби, басейни, різні аеробіки та фітнес. Можливості були божевільні, було б бажання їх використовувати.

Одні можливості я могла використовувати, коли була на посаді заступника Міністра, а інші, коли вже зараз буду здавати свої справи і, тоді в мене буде час для підготовки до сезону".

Про плани на підготовку до сезону

"Ні, ще нічого не планували. Лише сьогодні у нашого тренерського колективу була тренерська рада. Коли приїдуть наші нові тренери, коли проговорився основні напрямки підготовки, початок зборів, тоді буду знати. Зазвичай, кінець травня — стандартний початок підготовки".

Про нового головного тренера жіночої збірної

"Як ставлюся до Ріко Гросса? У мене чоловік є! Я з ним не спілкувалася. Коли я почула цю інформацію, почитала в інтернеті його біографію, відгуки про нього. Склалося позитивне враження. Це спортсмен, який протягом довгого часу виступав на такому високому рівні, як в естафетах, так і в індивідуальних гонках. Плюс потім тренував і ми бачимо, що результат у дівчат був. Оптимізму це додає".

Про біатлонні сезони

"Взагалі, кожен сезон в біатлоні кардинально відрізняється один від одного, тому що змінюються місця проведення етапів Кубка світу. Звичайно, цей сезон був іншим, тому що в минулому сезоні всі хотіли показати вищий результат на Олімпійських іграх.

Цього року було видно нові обличчя, нові кадри, нові експерименти. Жіноча команда в естафетах змінювалася по етапах, мінялася склади. Це якраз був той сезон, коли тренери експериментують, пробують нововведення.

Наступний рік буде цікавим, тому що будуть два етапи Кубка світу в Америці, після чого чемпіонат світу в Норвегії. Поки мені навіть складно уявити, яка буде підготовка".

Про конкуренцію в жіночій збірній

"Звичайно, у мене були знайомі, які мені казали: "дивися у нас міцна молодь, будеш програвати". Я говорила: "якщо буду програвати, значить буду тренуватися, щоб не програвати". Я до конкуренції ставлюся абсолютно позитивно, так як без конкуренції ніколи не буде результату.

Якщо переживати про конкуренцію, яка є всередині країни, то який сенс їхати на міжнародні змагання? Якщо ми говоримо про міжнародну арену, ми повинні цю конкуренцію використовувати, як стимул для росту, розвитку і досягнення найвищих результатів".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: