Олена Підгрушна закликала дітей займатися спортом

23 червня 20:08
Переглядів: 230
Підгрушна

Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" за сприяння Міністерства молоді та спорту України 20 червня у Київському палаці дітей та юнацтва презентував для малечі "Веселі старти". Захід відбувся в рамках всеукраїнських масових спортивних заходів "Спорт для всіх у парках і скверах", — повідомляє офіційний інтернет-сайт Міністерства молоді і спорту України.

Під час відкриття заходу заступник Міністра молоді та спорту України Олена Підгрушна наголосила, що любов до спорту кожної дитини повинна починатися саме з таких заходів, де малеча має можливість наповну відчути усі переваги активного дозвілля.

— Шановні батьки, насамперед, сьогодні хотіла б звернутися до вас як до людей, від яких залежить майбутнє ваших дітей і нашої нації в цілому. Давайте частіше разом зі своєю малечею виходити на вулиці, частіше долучатися до ось таких подій, адже допомогти своїй дитині ви можете лише власним прикладом, залучивши, а не змусивши її займатися спортом, — зауважила Олена Підгрушна.

Упродовж двох годин кияни та гості міста брали участь у різноманітних конкурсах та вікторинах, а також майстер-класах та естафетах, демонструючи тим самим свою готовність зробити вибір на користь здорового та активного способу життя.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: