Олена Підгрушна завітала в Олімпійський дім

26 березня 08:44
Переглядів: 106
підгрушна

Українські тріумфаторки сочинської Олімпіади з біатлону повернулися додому з останнього старту, який підвів риску під їх вдалими виступами цього урожайного сезону. Отож, Олена Підгрушна, Юлія Джима, Віта та Валентина Семеренко, наставники збірної та президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак завітали до Олімпійського дому, де їх зустріли президент Національного Олімпійського комітету України Сергій Бубка і Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов.

Як повідомляє офіційний Інтернет-сайт НОК України, спортивні керівники привітали дівчат та тренерський склад з блискучими перемогами, разом згадали найяскравіші моменти Олімпійських ігор, вручили їм квіти та пам’ятні подарунки, побажавши гарного відпочинку та нових переможних виступів.

На зустрічі Дмитро Булатов зазначив, що найближчим часом усі фінансові зобов’язання перед Олімпійськими чемпіонками та їхніми тренерами за здобуті нагороди Ігор-2014 будуть виконані державою у повному обсязі.

Відзначимо, окрім олімпійського «золота» та «бронзи», у цьому сезоні на етапах Кубка світу біатлоністки поповнили скарбничку української збірної 7 медалями. На останньому чемпіонаті світу українські біатлоністки вибороли 5 нагород.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: