Олені Підгрушній дали квартиру в Києві, а сестрам Семеренко – ні

06 серпня 13:50
Переглядів: 468
підгрушна

Біатлоністка Віта Семеренко повідомила, що з чотирьох учасниць золотої естафети у Сочі тільки дві дівчини отримали обіцяні урядом квартири.

«Коли я готувалася до Олімпіади, пересилюючи біль у спині, бігла свій етап у Сочі, то, чесно зізнаюся, не думала про нагороди і заохочення, про квартиру або призові. Я думала про перемогу, про те, щоб підняти прапор України над стадіоном, щоб на нагородженні ми змогли заспівати гімн нашої країни. Тому що у такі моменти ти відчуваєш такі емоції, які не купиш ні за які гроші», – поділилася Семеренко.

Тоді українські біатлоністки взяли золото в естафеті і наразі лише двом із них видали нові квартири, додала спортсменка. Попри повідмлення у ЗМІ, що сестрам Семеренко дадуть помешкання у Сумах, біатлоністки досі нічого не отримали.

«Я і не просила нічого, не вимагала. У мене просте питання: чому двом дівчатам надали квартири у Києві, я підкреслюю, за золото на Олімпіаді, а мені та Валі не дали? Я дуже рада за дівчат, але ж ми всі бігли у тій гонці, і ми з Валею також зробили внесок у загальну перемогу».

Цікаво, що іншими колегами по золотій естафеті були дружина нардепа Кайди Олена Підгрушна та Юлія Джима. Нагадаємо, що Підгрушна нещодавно посіла посаду заступника міністра молоді і спорту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: