Ольга Міхненко призначена на посаду державного тренера штатної національної збірної України з боксу

25 липня 11:32
Переглядів: 240
міхненко

Ольга Міхненко призначена на посаду державного тренера штатної національної збірної України з боксу.

Про це 24 липня повідлили у Мінмолодьспорт України.

Зазначено, що під час процедури захисту своєї програми Ольга запропонувала ідеї щодо розвитку боксу в Україні, які вона збирається втілити протягом свого перебування на посаді. Серед них є як глобальні та довгострокові, так і цілком конкретні, спрямовані на вирішення нагальних проблем.

Ольга Міхненко збирається звернути увагу, в першу чергу, на виховання дітей та молоді, і головною метою стане не лише залучення юних талантів до боксу, але й створення комфортних умов для їх подальшого розвитку.

За її словами, дуже важливо, щоб протягом усього спортивного шляху, від самого його початку, спортсмена супроводжував сумлінний та кваліфікований тренер, а тому ще одним з пунктів програми є підвищення кваліфікації тренерів з боксу та вдосконалення самої процедури їх атестації.

"Ми прагнемо до популяризації боксу шляхом проведення яскравих змагань, майстер-класів спортсменами та тренерами високої кваліфікації в закладах освіти, виступів провідних спортсменів та тренерів України в засобах масової інформації, особливо на телебаченні" – зазначила Ольга Міхненко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: