Олімпіада-2012: чи не зламалася російська спортивна машина?

09 серпня 16:35
Переглядів: 1750
300х300

У минулому Росія - спортивна наддержава, тому росіяни глибоко стривожені далеко не блискучим результатом в Лондоні, зазначає The Christian Science Monitor, коментуючи п'яте місце Росії в командному заліку. Багато хто побоюється, що "спортивна машина" зламалася і в Сочі-2014 Росія осоромиться, пише журналіст Фред Вейр.

Два роки тому Ванкувер продемонстрував, що Росія "втратила статус спортивної наддержави", за висловом автора. "Тоді спортивні чиновники обіцяли серйозно зайнятися боротьбою з корупцією і поліпшити дисципліну при підготовці до зимових Олімпійських ігор в Сочі", - нагадує видання.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Default Image
Tank написав
09 серпня 17:21
Россия признала свой позор на Олимпиаде Руководитель администрации президента Российской Федерации Сергей Иванов назвал выступление сборной России на Олимпийских играх в Лондоне провальным. «Впервые в истории третьего общекомандного места нам не занять», – цитирует Иванова «Русская служба новостей». Медальный план на Игры в Лондоне предполагал, что российские спортсмены завоюют 25 золотых наград (это на две больше, чем было выиграно в Пекине четыре года назад). На сегодняшний день сборная России выиграла лишь 11 золотых наград. При этом команда завоевала 19 серебряных и 23 бронзовых наград. До конца Олимпиады остается три полных дня. Отставание от третьего места, которое занимает Великобритания, составляет 11 золотых наград. О борьбе с Китаем и США вообще говорить не приходится.
Alexsv написав
09 серпня 16:56
Дивуюся я Вами,шановні галичани. Про те, що наша збірна виступає не дуже вдало, не пишете (10 медалей, з них 3 золоті).Але про Росію готові писати будь-якій бруд, Росія має на сьогодні 53 медалі, з них 12 золотих. Нашій збірній це й не снилося.Лозунг такий: дарма, що ми самі у гівні, про Росію можемо розповідати тільки лайно. А саме завдяки Росії Ви зараз живете разом із всією Україною.А може ви знову хочете бути 2-м сортом у Польші?